Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Profesjonalne kamery samochodowe z nagrywaniem

Strona główna  »  Artykuły  »  Profesjonalne kamery samochodowe z nagrywaniem


Profesjonalne kamery samochodowe z nagrywaniem
Nagrania wideo otrzymywane przy pomocy kamer do samochodów o wysokiej jakości generowanego obrazu, mogą stanowić niezbity dowód dla Policji i innych służb pokazujący prawdziwy przebieg wydarzeń na drodze (filmy/zdjęcia z datą, godziną oraz dźwiękiem). Kamery samochodowe Full HD pozwalają także na filmowanie pięknych widoków w trakcie podróży czy śmiesznych sytuacji do jakich każdego dnia dochodzi, gdy jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego.

Producenci kamer samochodowych z nagrywaniem oferują urządzenia różniące się od siebie funkcjonalnością, jakością generowanego obrazu oraz ceną. W ostatnim czasie przyjrzeliśmy się aktualnej ofercie, i naszą szczególną uwagę zwróciły kamery samochodowe Full HD z serii LC-145 CD marki LC Security. Wyposażone w szerokokątny obiektyw (120 stopni) i bardzo dokładny przetwornik obrazu, dostarczają wyjątkowo szczegółowy obraz w jakości Full HD przy 30 klatkach na sekundę. Kolejną zaleta modelu LC-145 CD jest moduł GPS, który dzięki integracji z mapami Google Map, pozwala na dokładne śledzenie trasy przebytej przez pojazd. Zapis sekwencji wideo i zdjęć w rozdzielczości 5 Mpix odbywa się na wymiennych kartach pamięci typu microSD o pojemności do 32GB.

Wideorejestratory samochodowe LC Security  w wersji LC-145 CD oferują także wiele innych przydatnych funkcji i rozwiązań, z których warto wyróżnić m.in.: wyjście cyfrowe HDMI, funkcję nagrywania w pętli, czujnik laserowy (ułatwia ustawienie pożądanej pozycji kamery), czujnik przeciążenia (automatycznie zapisuje filmy w przypadku kolizji i dba o to, aby nie zostały one przypadkowo nadpisane) oraz wbudowany mikrofon i głośnik.